Tiskové zprávy

12.05.2014

Dětské rostoucí židle Actikid - nyní za sníženou cenu

Připravili jsme akční nabídku některých dětských rostoucích židlí Actikid, která je platná do 31.5.2014. Židle s dítětem roste, slouží proto déle a je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů podle zpřísněné Euronormy EN 71! Záruka na dětské rostoucí židle je 5 let.

 
28.03.2014

Pracovní antistatické židle

Nově nabízíme pracovní židle konstruované tak, aby odváděly statickou elektřinu z pracovišť, kde se manipuluje např. s elektronickými součástkami nebo těkavými chemikáliemi. Všechny součásti antistatických židlí včetně látky a koleček jsou vodivé. Nosnost až 130 kg.

 
12.03.2014

Podložky pod nohy - ergonomické sezení

Nabídku jsme rozšířili o podložky pod nohy, které zlepšují ergonomii dlouhodobého sezení zejména při práci na kancelářské židli.

 
22.11.2012

Nové barové židle

Do sekce barové židle jsme zařadili několik nových produktů. Moderní barové židle jsou stále častěji zařazovány do kancelářských interiérů a domácností. Mezi novinky patří zejména výškově stavitelné barové židle v několika barevných variantách a různých materiálech.

 
09.11.2012

Lavice do čekáren Stilissima

Představujeme novu řadu lavic do čekáren Stilissima. Lavice Stilissima jsou 2-5 místné s plastovými sedáky na kovové konstrukci. Jedná se o moderní lavice, které mohou barevně oživit váš interiér. Lavice vyhovují hygienickým potřebám zdravotnických zařízení.

 
08.06.2012

Nové kancelářské židle Merens

Sestava kancelářských židlí Merens - kancelářská židle, kancelářské křeslo a jednací židle spojující dynamický design, skvělé zpracování a mnoho funkcí podporujících zdravé a komfortní sezení. Záruka 3 roky.

 
21.03.2012

Luxusní kancelářské židle a kancelářská křesla - Bix, Tamara, Orga

Nově nabízíme luxusní kancelářská křesla a jednací křesla řady Bix a řady Tamara. Další novinkou je řada sedacího nábytku Orga, která zahrnuje kancelářské křeslo, kancelářskou židli a jednací židli. Vaše kancelář tak může být designově sladěna do jednotného stylu.

 
02.03.2012

Nové barové židle

Zařadili jsme do nabídky kovové, výškově stavitelné barové židle.  Jedná se o moderní černo-bílou řadu barových židlí s označením AUB. Potahová látka - koženka zajistí lehkou údržbu a vyhovuje tak i hygienickým potřebám jídelního prostředí.

 
16.02.2012

Kancelářské židle a křesla Chrono3

Nabídku kancelářských židlí jsme rozšířili o luxusní a barevně kreativní řadu Chrono3. Jedná se o kvalitní sedací nábytek čalouněný lisovanou síťovinou s bezešvými spoji - záruka 5 let. Do řady Chrono3 patří - kancelářské křeslo, kancelářská židle a konferenční křeslo.

 
09.02.2012

Židle pro 24-hodinový provoz

Rozšířili jsme nabídku kancelářských křesel pro intenzivní 24-hodinový provoz. Nově zařazená křesla Concorde a Maxima jsou ergonomická, konstruována pro velkou zátěž - vynikají odolností a vysokou nosností, jsou vhodná do nonstop provozů.